+44 (0)1224 634006
Aberdeen's leading English Language School

Ucz się angielskiego i pokochaj Szkocję!

Szkoła Językowa International House Aberdeen

Aberdeen: przyjazne, piękne i inspirujące miasto!

Angielskiego można uczyć się w wielu miejscach. Szkockie Aberdeen jest jednak jedyne w swoim rodzaju!

Aberdeen zajmuje fascynujące miejsce w historii Wielkiej Brytanii. Historię tę można prześledzić na przestrzeni 8 tysięcy lat. Krajobraz okolicy, obejmujący piaszczystą linię brzegową i zabytkowe zamki, idealnie kontrastuje z tętniącym życiem, kosmopolitycznym centrum Aberdeen. 

Niewielkie rozmiary miasta pozwalają uniknąć trudności komunikacyjnych. W Aberdeen panuje jednak atmosfera nowoczesnego europejskiego miasta. Ponieważ w mieście działają dwa uniwersytety, w Aberdeen znaleźć można wszystkie atrakcje typowe dla ośrodków akademickich: liczne sklepy oraz bogatą ofertę kulturalną i intensywne życie nocne.

Na ulicach można zawsze czuć się bezpiecznie. Aberdeen to jedno z najbardziej przyjaznych i inspirujących miejsc do nauki.

Zapraszamy i czekamy na Ciebie!

Czy wiesz, że...

Aberdeen. Przedstawiamy pięć ciekawostek na temat Aberdeen:

 • Aberdeen jest europejską stolicą energii, ze względu na wysoko rozwinięty przemysł naftowo-gazowy. 
 • W mieście swoją siedzibę mają aż dwa uniwersytety: Aberdeen University jest jedną z najstarszych uczelni w Wielkiej Brytanii, zaś Robert Gordon University należy do najlepszych współczesnych uniwersytetów w kraju.
 • Aberdeen liczy 300 tysięcy mieszkańców. To na tyle dużo, by czuć się jak w nowoczesnym mieście, ale też na tyle mało, by uniknąć trudności komunikacyjnych.
 • Brytyjska królowa uwielbia Aberdeen! Jej Królewska Mość bardzo lubi swoją letnią rezydencję w hrabstwie Aberdeenshire – zamek Balmoral.
 • Doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Malowniczy i urozmaicony krajobraz okolicy zachęca do pieszych wycieczek.

Informacje o szkole

Nasza szkoła należy do sieci International House, która gwarantuje najwyższą jakość nauczania języków obcych.
Obiecujemy, że spodoba Ci się u nas. Zajęcia przebiegają przyjemnie, zaś doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciela mają doskonałe umiejętności komunikacyjne.
W szkole panuje przyjazna atmosfera. Zespół doskonale przygotowanych pracowników szkoły służy wszelką pomocą. Oferujemy kursy na każdym poziomie nauczania.
Najprościej mówiąc: nasza szkoła istnieje po to, aby pomagać w szybkiej i przyjemnej nauce.

Nasze kursy:

 • Ogólny kurs języka angielskiego (15 godzin)
 • Intensywny kurs języka angielskiego (21 godzin)
 • Kurs przygotowujący do studiów (25 godzin)
 • Kursy IELTS
 • Kursy Cambridge
 • Kurs języka angielskiego dla osób pracujących w przemyśle naftowo-gazowym

Zajęcia towarzyskie 

Skorzystanie z bogatego programu towarzyskiego bez wątpienia pomoże w skuteczniejszej i szybszej nauce języka angielskiego.

Imprezy towarzyskie organizowane są w porze lunchu, wieczorami i w weekendy, jest więc wiele możliwości udziału.

Szkoła IH Aberdeen oferuje szeroki zakres zajęć kulturalnych i wycieczek, które stanowią doskonałą okazję do nawiązania nowych, trwałych przyjaźni, zobaczenia najciekawszych miejsc w Szkocji oraz, oczywiście, nauki angielskiego. Zabraknie Ci czasu, żeby wszystko zobaczyć!

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze imprezy i zajęcia z naszego programu:

 • Wycieczki do najsłynniejszych zamków Szkocji
 • Ceilidhs (wym. kej lis): tradycyjne szkockie imprezy taneczne
 • Zwiedzanie destylarni szkockiej whisky 
 • Szkockie puby, koncerty, festiwale, muzea, galerie sztuki, zajęcia sportowe
 • Wycieczki nad jezioro Loch Ness

Zakwaterowanie

Nasi kursanci mogą mieszkać w akademiku lub u rodziny. Decyzja należy do Ciebie! W obu przypadkach zapewniamy przyjemne i wygodne zakwaterowanie w pobliżu szkoły.

Kwatera u rodziny Kursantom uczącym się w pełnym wymiarze godzin możemy zaproponować możliwość zamieszkania u lokalnej rodziny. To doskonały sposób na podszlifowanie znajomości angielskiego i poznanie trybu życia w Szkocji. Oferujemy różne warianty: zakwaterowanie ze śniadaniem i wieczornym posiłkiem lub bez wyżywienia, dla kursantów, którzy chcą sami przygotowywać posiłki.

Akademik To doskonała opcja dla kursantów, którzy chcą mieszkać w pobliżu innych studentów. Pokoje oferują dostęp do wspólnej kuchni i salonu. Niektóre pokoje dysponują wspólną, a inne – własną łazienką. Oferujemy różne możliwości i chętnie pomożemy w wyborze najlepszej opcji!

Kontakt

International House Aberdeen
Tel.: +44(0)1224 634006
E-mail: info@ihaberdeen.com

Book Now

English Language Courses